Babski wieczór

babski-wieczor

Jeśli planujesz fantastyczny wieczór w gronie przyjaciółek lub na Twojej głowie jest zorganizowanie wieczoru Panieńskiego, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Zaproś grupę osób, z którymi chcesz spędzić ten wyjątkowy wieczór, a ja wykonam wszystkim uczestniczkom analizę kolorystyczną oraz określę typy Waszych sylwetek.

Celem spotkania jest wzmocnienie pewności każdej z dziewczyn oraz uświadomienie własnych atutów! W trakcie spotkania omówimy mocne strony Waszych sylwetek, omówimy najkorzystniejsze fasony i kolory, które są dla Was idealne. Każda z uczestniczek otrzyma wskazówki, w jaki sposób łączyć ubrania oraz pozna triki stylistki, ułatwiające stylizację ubioru 😉

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda takie spotkanie w praktyce, kliknij TUTAJ

Co zyskujesz?

  • wiedzę w jakich kolorach i fasonach będziesz wyglądać zjawiskowo;
  • wiedzę o tym jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • wiedzę, jak łączyć ze sobą ubrania i dodatki;
  • fantastycznie spędzony wieczór;

 

W przypadku organizowania Wieczoru Panieńskiego – do usługi można dokupić “Przegląd Szafy” dla Panny Młodej w atrakcyjnej cenie 500 zł!

Cena usługi zależy od ilości uczestników wieczoru! Cena za osobę /120zł – min 4 osoby.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!Administratorem Twoich danych osobowych jest KINGA BORKOWSKA OSOBISTA STYLISTKA, ul. Warszawska 4-5, 68-100 Żagań. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na ten temat w Polityce prywatności. Klikając „Wyślij” świadomie przekazujesz swoje dane i potwierdzasz zapoznanie się z powyższą informacją i Polityką prywatności.


Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!