Dziękuję za zapis na Webinar!

Witaj w moim stylowym świecie!

Dziękuje, że zapisałaś się na darmowy webinar ” 5 kroków do zbudowania szfy marzeń”  który odbędzie się w środę 21 września o godzinie 20:00 – wszystko poszło prawidłowo!

Informacje o szczegółach wydarzenia otrzymasz w wiadomości mailowej bliżej terminu wydarzenia – jeśli jej nie będziesz mogła znaleźć, sprawdź proszę również SPAM lub zakładkę OFERTY  bo zdarza się, że tam wpadają wiadomości ode mnie. W dzień spotkania otrzymasz przypomnienie wraz z linkiem do spotkania a po webinarze otrzymasz na maila prezentację ze spotkania !

Jeśli zależy Tobie na udziale w wydarzeniu, ustaw sobie przypomnienie w telefonie, abyś w środę o 20:00 mogła poznać praktyczne kroki, dzięki którym zbudujesz szafę, w której znajdą się tylko ubrania, w których czujesz się świetnie i wyglądasz doskonale !

Już się nie mogę doczekać naszego spotkania!

Ściskam

Twoja Osobista Stylistka
Kinga

Ps. Zapisując się na webinar, automatycznie zostałaś zapisana do mojego newslettera, gdzie będę Ciebie inspirować i przesyłać stylowe rozwiązania! Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji jednak bądź pewna, że  dołożę wszelkich starań, abyś zechciała zostać ze mną na długi czas 🙂

Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!