Jak się ubrać „po domu” aby było ładnie, schludnie i wygodnie?

Dzisiaj na prośbę jednej z moich czytelniczek, przygotowałam zestaw, aby odpowiedzieć na pytanie: jak się ubrać „po domu” aby było ładnie, schludnie i wygodnie. Zanim jednak przedstawię stylówkę, napiszę w kilku punktach, na co zwracałam szczególną uwagę przy wyborze tego typu stroju:

1) Wygoda i swoboda (miękkie materiały, luźne ale nie obszerne, formy).
2) Kieszenie, niezbędne do błyskawicznego chowania pojawiających się zewsząd, w całym domu, wszelakich papierków, patyczków i pierdółek 😉 – chyba, że Wy tak nie macie to mówcie. Niech będę świadoma, że tylko u mnie mieszkają kosmici ;).                                                                                                                                                             3) Komfort termiczny (tutaj uwzględniłam porę jesienno-zimową).
4) Oczywiście wygląd!

Bardzo istotnym elementem stroju „po domu” są kapcie! Tak, podobnie jak buty, to one robią kawał dobrej roboty. Muszą być cieplutkie i porządnie wykonane. Dlatego niedopuszczalne są przetarte podeszwy czy, o zgrozo, dziurawe palce ;).
Dodam jeszcze, że porozciągane bluzy i swetry, dziurawe spodnie czy poplamione elementy garderoby nie powinny towarzyszyć nam nawet podczas samotnego picia herbatki, o jakimkolwiek towarzystwie nawet nie wspomnę.

W dzisiejszym zestawie zaproponowałam dresy, wygodne i ciepłe a jednak nie odbierające nam kobiecości, by móc godnie przechadzać się po domu, i bez zakłopotania otworzyć drzwi kurierowi 🙂 Sprawdzą się w przypadku każdej sylwetki, jednak przy większym biuście i masywniejszej sylwetce, proponuję wybrać zestaw z rozpinaną bluzą która w formie otwartej wysmukli sylwetkę i pozwoli ukryć to, co mamy do ukrycia 😉

Linki do elementów zestawu znajdziesz poniżej:

jak się ubrać w domu, dresik, stylistka radzi, stylistka żagań
Wygoda i styl

DRES1

DRES2

KAPCIE1

KAPCIE2

T-SHIRT

ZEGAREK

BRANSOLETKA

MASZ PYTANIA?

Zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz nawiązać ze mną współpracę to skontaktuj się ze mną lub wypełnij formularz kontaktowy.