11 lut

Dzisiaj przygotowałam stylizację z kraciastą marynarką w roli głównej. Długa ( do linii pośladków ) taliowana marynarka będzie świetnie podkreślać kobiecość w przypadku sylwetki S, L oraz W ( jeśli wciąż nie wiesz jaki masz typ sylwetki, wypełnij test sylwetki TUTAJ )

Taliowany fason podkreśli wcięcie w pasie w przypadku sylwetki S i zbuduje je w przypadku W oraz L. Dopasowane spodnie i buty na wysokim słupku wysmuklają i wydłużają nogi, dzięki czemu proporcje sylwetki zostaną zachowane. I pamiętaj, że tylko długonoga L-ka może pozwolić sobie na noszenie takiej marynarki do płaskich butów bez ryzyka zaburzenia proporcji.

Tego typu marynarek  powinny unikać niskie dziewczyny oraz te z masywniejszą górą sylwetki. W przypadku szerokich bioder i masywnych ud należy uważać, bo mogą one zostać podkreślone.

Jeśli nie obowiązuje Ciebie sztywny dress code, będzie to stylizacja świetna do pracy, podkreśli profesjonalizm i kreatywność. Poniżej linki do elementów zestawu 🙂

marynarka-stylistka-inspiracja-zakupyzestylistka-przegladszafy-personalshopper-osobistastylistka-zielonagora-lubin-zagan-zary

Marynarka w roli głównej

 

MARYNARKA

JEANSY

KOSZULA

BOTKI 1

BOTKI 2

TOREBKA

ZEGAREK

Leave a Reply

Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!