Stylizacje biznesowe

stylizacje-biznesowe

Twój sukces zaczyna się od profesjonalnego wizerunku. Ubranie przestało być tylko uniformem, a stało się przekazem o naszej kompetencji, wiedzy i sile.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma wymaga zachowania ścisłego dress codu czy preferuje bardziej swobodny wygląd, Twój wizerunek powinien być zgodny z panującymi zasadami.  Jeśli nie wiesz jak stworzyć odpowiedni wizerunek lub po prostu nie masz czasu by biegać po sklepach, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

Pomogę Ci zbudować profesjonalny wizerunek biorąc pod uwagę odpowiednie fasony, paletę kolorów, Twoją osobowość i jednocześnie pozostając w zgodzie z obowiązującym dress codem .

Co zyskujesz?

  • pewność, że Twój wygląd jest profesjonalny;
  • pewność siebie, która pomaga realizować zamierzone cele;
  • szacunek wśród współpracowników, kontrahentów;
  • ubrania, które podkreślają atuty i maskują niedoskonałości Twojej sylwetki;
  • oszczędność czasu i pieniędzy – nie wydajesz pieniędzy na rzeczy, które do Ciebie i do siebie nie pasują;

 

Jak stylizacje biznesowe wyglądają w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Umawiamy się na spotkanie przy kawie abym mogła poznać Twoje oczekiwania oraz zasady panujące w firmie (jeśli nie masz czasu, możemy ustalić wszystkie szczegóły telefonicznie lub mailowo).

Następnie określę typ Twojej sylwetki aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie, podkreślały atuty sylwetki i ukrywały jej niedoskonałości. Określę również paletę barw, w których Twoja twarz nabierze blasku.

Przed wyruszeniem na wspólne zakupy, ustalimy budżet jakim dysponujesz, a ja robię rekonesans po sklepach, by zaoszczędzić Twój czas.

Na zakupy wyruszamy najczęściej do Focus Parku w Zielonej Górze, lecz miejsce zakupów możesz wybrać sama. Po zakupach dodatkowo otrzymasz Stylowy Poradnik z fasonami idealnymi dla Twojej sylwetki.

Cena: 790 zł

Cena obejmuje działanie na terenie Żagania i okolic (w promieniu 50km w tym w Zielonej Górze). Cena usługi w odległych miastach do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jak dobrać Jeansy do sylwetki

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!