21 sty

Za oknem mróz, ferie zimowe w trakcie więc dzisiaj przygotowałam stylizację, w której świetnie będziesz się czuć, gdy wybierzesz się na spacer po górskiej miejscowości lub na grzańca do góralskiej chaty 😉 Stylowo po nartach, to nie tylko modnie, ale przede wszystkim ciepło i wygodnie 😉

Przygotowana dzisiaj stylówka świetnie będzie się prezentować na sylwetce A, gdyż jasny gruby golf może powiększać górę sylwetki i biust, natomiast ciemne spodnie wysmuklą biodra.
Jeśli masz spory biust, grubo pleciony golf zamień na ciemniejszy półgolf z kaszmiru, który Ciebie ogrzeje ale nie powiększy góry sylwetki.

W zestawie do ciemnych spodni dodałam jasne śniegowce, które świetnie korespondują z kołnierzem kurtki, plecakiem i czapką 😉 Jeśli jesteś niewysokiego wzrostu, lub masz krótkie nogi, jasne buty zamień na śniegowce w kolorze spodni, dzięki temu optycznie wydłużysz swoje nogi.

Akcesoria w postaci zegarka, paska, bransoletek i plecaka też nie są tutaj bez znaczenia, gdyż uzupełniają cały look i dodają niepowtarzalnego stylu 😉 dlatego nie zapominaj o dodatkach!!!
Linki do elementów stylizacji znajdziesz poniżej 🙂

Stylizacja dla sylwetki A- stylistka radzi- inspiracje po nartach - sylwetka A

Stylówka po nartach dla sylwetki A

KURTKA

SWETER

JEANSY

PASEK

PLECAK

ŚNIEGOWCE

ZEGAREK

BRANSOLETKA

CZAPKA

Leave a Reply

Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!