06 maj

Jeśli Twoja sylwetka charakteryzuje się wąskimi ramionami, smukłą talią i szerokimi biodrami to ten zestaw jest zdecydowanie dla Ciebie 🙂

Dzisiaj z uwagi na zainteresowanie tematem komunijnym, przygotowałam stylizację na komunię dla sylwetki A, ale ponieważ wybrałam sukienkę koktailową, z pewnością przyda się ona Tobie również na wiele innych okazji takich jak wesele, niedzielny obiad czy spotkanie rodzinne wymagające eleganckiego stroju.

Warto pamiętać, że komunia jest uroczystością religijną, więc buty powinny być pełne a długość sukienki stosowna do okazji i miejsca uroczystości.

Ponadto, dziewczyny o sylwetce z wąskimi ramionami i szerokimi biodrami powinny zadbać o odpowiednie wyeksponowanie atutów sylwetki oraz zatuszowanie ewentualnych niedoskonałości. Jak każda kobieca sylwetka, również A często odbiega od szablonu i wtedy należy podejść do niej indywidualnie, dzisiaj jednak przedstawiam propozycję dla klasycznej wersji tej sylwetki.

Moja dzisiejsza propozycja to sukienka zabudowana pod szyją w celu poszerzenia ramion oraz dół sukienki ” na zakładki ” maskujący szersze biodra i eksponujący szczupłą talię. Do tego skórzana krótka kurtka, zakrywająca ramiona podczas uroczystości kościelnych 😉 Może być również płaszczyk ale często sukienki o kloszowanych dołach kiepsko układają się pod płaszczem, więc wybrałam elegancką kurteczkę 🙂 Do tego buty : szpilki dla właścicielki szczupłych łydek oraz słupki dla posiadaczki masywniejszych nóg. Torebka i kolczyki uzupełniają strój i nadają mu odświętnego charakteru 🙂 Jak ta stylizacja się Tobie podoba?

Poniżej linki do elementów zestawu 🙂

sukienka-koktailowa-na-komunie-stylistka-personalshopper-zakupy-ze-stylistka-zielonagóra-zary-zagan-zielona-gora

SUKIENKA

TOREBKA

SZPILKI

SŁUPEK

KURTKA

KOLCZYKI

Leave a Reply

Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!