7 tygodniowy system mentoringowy – STWÓRZ SZAFĘ MARZEŃ, KTÓRA WZMOCNI TWOJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE!

Kurs kreowania wizerunku dla każdego

Chcesz wzmocnić swoją pewność siebie poprzez świadome wybieranie ubrań, w których wyglądasz i czujesz się doskonale? Chcesz poznać swoje mocne strony, być świadoma swoich stylowych potrzeb oraz akceptować siebie taką, jaką jesteś? A może pragniesz zdobyć umiejętność komponowania stylowych zestawów w imię zasady – mało ubrań – dużo możliwości?

To świetnie – bo rusza kolejna edycja 7-tygodniowego kursu stylizacji ubioru, podczas którego poprowadzę Cię przez cały proces dążący do stworzenia szafy idealnej, wyposażonej w tylko takie ubrania, w których będziesz wyglądać oraz czuć się wyjątkowo.

Co zyskujesz?

 • Wzrost pewności siebie;
 • Ubrania dopasowane do Twojej sylwetki, typu urody i charakteru;
 • Świadomość atutów swojej sylwetki oraz jej mocnych stron;
 • Pewność, że zawsze świetnie wyglądasz;
 • Odnajdziesz styl, w którym będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo;
 • Zdobędziesz nawyki niezbędne do samodzielnego zarządzania garderobą;
 • Otrzymasz moje 7-tygodniowe wsparcie;
 • Zdobędziesz umiejętność planowania listy i trasy zakupów;
 • Przegląd garderoby pod moim okiem;
 • Długotrwałe zmiany w sposobie myślenia o swoim wyglądzie;
 • Pokochasz siebie w każdym rozmiarze;
 • Zdobędziesz umiejętność komponowania stylowych zestawów;
 • Oszczędność czasu i pieniędzy – nie będziesz już ich tracić na ubrania, których nie nosisz;
 • Praca w małej grupie;
 • Podejście indywidualne;
 • Większe sukcesy zawodowe po wprowadzeniu zmian;
 • Większe sukcesy w życiu prywatnym po wprowadzeniu zmian.
 • Zakupy pod moim okiem;
 • Permanentne zmiany w garderobie.

Kurs stylizacji i kreowania wizerunku prowadzony jest w małych grupach, przy indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb. Codzienne wyzwania (zajmujące około 30 min dziennie) i ich realizacja pod moim okiem pozwolą Ci wprowadzić nawyki, które są niezbędne do samodzielnego zarządzania oraz planowania racjonalnej garderoby.

Czym i dla kogo są warsztaty stylizacji ubioru?

System mentoringowy to 7-tygodniowy kurs, w którym pomagam Ci tworzyć szafę marzeń, abyś mogła wzmocnić pewność siebie i osiągać jeszcze większe sukcesy prywatne, a także zawodowe. Uczestnictwo w warsztatach stylizacji ubioru zmieni postrzeganie Twojej sylwetki i pokaże, jak można spojrzeć na swoją garderobę, aby stworzyć jak najwięcej zestawów ubrań, które będą motywacją w dążeniu do założonych celów! W końcu to, jak wyglądamy, odzwierciedla nasze samopoczucie – im bardziej ubrania są dopasowane do naszej osobowości, tym większa energia w działaniu. Warto postawić więc na kurs kreowania wizerunku, aby odnaleźć właściwy styl.

Możesz to osiągnąć! Musisz tylko codziennie, z pewną konsekwencją, wykonywać dane działania krok po kroku.

System pomoże Ci wytrwać, gdy zwątpisz we własny potencjał. Będę Cię wspierać na każdym etapie budowania Twojego idealnego stylu! Kurs stylizacji ubioru jest właśnie dla osób, które potrzebują wsparcia od profesjonalistów – tylko właściwa pomoc jest kluczem do osiągnięcia osobistego sukcesu.

Więcej informacji o tym, jak wygląda mentoring, wstępny harmonogram oraz opinie klientek, które skorzystały z mentoringu – znajdziesz TUTAJ  

Podoba Ci się taki pomysł, ale nie jesteś pewna, czy warsztaty stylizacji ubioru są właśnie dla Ciebie? To naturalne, więc mam dla Ciebie rozwiązanie – pozostaw w formularzu kontaktowym TUTAJ swój nr telefonu i napisz, w jakich godzinach mam do Ciebie oddzwonić – podczas bezpłatnej konsultacji określimy, czy taka forma współpracy jest właśnie dla Ciebie!
Tylko nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona, a jeśli zgłosisz chęć udziału w moim kursie przed oficjalnym startem, otrzymasz dodatkowy rabat na szkolenie!
Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!Administratorem Twoich danych osobowych jest KINGA BORKOWSKA OSOBISTA STYLISTKA, ul. Warszawska 4-5, 68-100 Żagań. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na ten temat w Polityce prywatności. Klikając „Wyślij” świadomie przekazujesz swoje dane i potwierdzasz zapoznanie się z powyższą informacją i Polityką prywatności.


Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!