O MNIE

Jak zaczęła się moja historia ze stylizacją i kreowaniem wizerunku?

W tym miejscu chcę podzielić się z Tobą moją historią, w której możesz zobaczyć siebie  Nie rozpoczęła się ona od pewności siebie i perfekcyjnego wizerunku, ale od osobistej podróży, która odmieniła moje spojrzenie na siebie i ubiór.

Kiedyś, miałam trudności z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Codzienne ubieranie się nie dodawało mi pewności siebie, a nadmiar niepasujących ubrań tylko pogłębiał moje frustracje. Byłam tam, gdzie większość moich Klientek – czując się zagubiona w swojej szafie, nie wiedząc, jak skomponować stylizacje, które wyrażałyby moją osobowość.

Jakby mało tego było, miałam trudności z pozbywaniem się ubrań, które mi nie służą.

Ale potem nadszedł przełom. Zrozumiałam, że kluczem do pewności siebie nie jest zmiana mojego ciała i olbrzymia ilość ciuchów, ale zmiana mojego podejścia do ubioru. Zaczęłam odkrywać swoje atuty, zaakceptowałam swoje niedoskonałości, pozbyłam się nadmiaru ubrań i stworzyłam mapę swojego stylu. Przez ponad 10 lat pracy z setkami kobiet, wypracowałam system, który pozwala mieć mało ubrań, a jednocześnie ogromne możliwości kombinacji – system, który mogę teraz przekazać Tobie. 

Tutaj możesz zerknąć na OPINIE Klientek, po współpracy ze mną! Dziś jestem tu, aby pomóc Tobie wzmocnić swoją pewność siebie za pomocą ubrania. Chciałabym, abyś doświadczyła tej samej transformacji, jaką przeżyłam ja i moje Klientki. Skontaktuj się ze mną TUTAJ, niech tworzenie stylizacji stanie się Twoją codziennością, a ubranie będzie wsparciem w podnoszeniu pewności siebie. Wierzę, że każda z nas może odkryć swoją moc poprzez ubiór i chcę, abyś odkryła ją razem ze mną. Gotowa na transformację? Zerknij na OFERTĘ i daj mi znać, abym mogła Ci pomóc!

CERTYFIKATY

Dyplomy i certyfikaty