Przegląd szafy

Kinga-9342

Jeśli Twoja szafa pęka w szwach, a Ty wciąż nie masz w co się ubrać, to ta usługa jest dla Ciebie!

Celem przeglądu szafy jest pozostawienie w niej tylko tych rzeczy, które naprawdę pasują do Twojej sylwetki oraz stylu życia i skomponowanie z nich nowych zestawów. Po spotkaniu możesz być pewna, że poranki będą o wiele prostsze z gotowymi zestawami do wyboru.

Co zyskujesz?

  • dowiesz się w jakich kolorach i fasonach wyglądasz zjawiskowo;
  • zdobędziesz wiedzę o tym jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • dowiesz się jak łączyć w zestawy rzeczy, które już masz;
  • oszczędność czasu – masz gotowe zestawy, które podkreślą Twoją figurę i styl;
  • zdobędziesz listę rzeczy, których brakuje w Twojej szafie;
  • otrzymasz zdjęcia skomponowanych zestawów ubrań;
  • szczęśliwe poranki bez problemu w co się ubrać!
  • doskonałe samopoczucie i pewność, że świetnie wyglądasz;
  • Stylowy Poradnik, w którym opiszę idealne fasony dla Twojej sylwetki;


Jak przegląd szafy wygląda w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Podczas rozmowy poznaję Twoje potrzeby i przekazuję wytyczne przed spotkaniem.

Następnie spotykamy się u mnie w Pracowni Stylu w Żaganiu we wcześniej umówionym terminie. Poproszę Cię o zabranie ze sobą walizki ( lub walizek 😉 ) wraz ze wszystkimi rzeczami  do analizy garderoby. Interesują mnie nie tylko odzież, w tym kurtki i płaszcze, a także dodatki, takie jak: buty, paski, torebki itp. W pracowni mam duże lustro abyś mogła zobaczyć, jakie kolory i fasony Tobie służą lub nie i dlaczego. Dzielę rzeczy na trzy kategorie: Tak, Nie oraz do poprawek krawieckich. Rzeczy na NIE wkładamy do worka aby czym prędzej się ich pozbyć oraz omawiamy rzeczy do poprawek. Z pozostałych rzeczy skomponuję nowe zestawy, a następnie je sfotografuję byś rano nie traciła czasu na zastanawianie się, w co mam się ubrać.

Po spotkaniu otrzymujesz listę rzeczy o które sukcesywnie należy uzupełniać swoją szafę. Ponadto będziesz miała głowę pełną wiedzy na temat tego, jak podkreślać atuty sylwetki i ukrywać niedoskonałości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądzie szafy przeczytaj TUTAJ ,  TUTAJ i TUTAJ 🙂

Cena: 650 zł / do 6 godzin. Każda kolejna godzina – 100 zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu przy ulicy Warszawskiej 4-5 I-piętro.  Cena usługi w odległych miastach u klienta w domu do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!

Przegląd szafy możemy zrealizować również on-line. Cały proces przeglądu garderoby odbywa się na platformie meetengowej Zoom, gdzie spotykamy się razem w celu uporządkowania garderoby.A wszystko po to, byś mogła poznać wytyczne do kupowania ubrań, dowiedzieć się czego w Twojej szafie brakuje oraz jak ją uzupełnić.
Przed spotkaniem wyślę Tobie wytyczne, jak się przygotować do przeglądu on-line, gdyż będę potrzebowała sporo informacji o Tobie oraz zdjęć przed przeglądem. Po przeglądzie szafy otrzymasz ode mnie w formie dokumentu PDF stylowy poradnik wraz z listą ubrań, niezbędnych do uzupełnienia garderoby. Cena przeglądu szafy on-line – 500złAdministratorem Twoich danych osobowych jest KINGA BORKOWSKA OSOBISTA STYLISTKA, ul. Warszawska 4-5, 68-100 Żagań. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na ten temat w Polityce prywatności. Klikając „Wyślij” świadomie przekazujesz swoje dane i potwierdzasz zapoznanie się z powyższą informacją i Polityką prywatności.


Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!