Przegląd szafy

Jeśli Twoja szafa pęka w szwach, a Ty wciąż nie masz w co się ubrać, to ta usługa jest dla Ciebie!

Celem przeglądu szafy jest pozostawienie w niej tylko tych rzeczy, które naprawdę pasują do Twojej sylwetki oraz stylu życia i skomponowanie z nich nowych zestawów. Po spotkaniu możesz być pewna, że poranki będą o wiele prostsze z gotowymi zestawami do wyboru.

Co zyskujesz?

Jak przegląd szafy wygląda w praktyce?

Nasza współpraca rozczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Podczas rozmowy poznaję Twoje potrzeby i przekazuję wytyczne przed spotkaniem. 

Następnie spotykamy się u mnie w Pracowni Stylu w Żaganiu we wcześniej umówionym terminie. Poproszę Cię o zabranie ze sobą walizki ( lub walizek 😉 ) wraz ze wszystkimi rzeczami  do analizy garderoby. Interesuje mnie nie tylko odzież, w tym kurtki i płaszcze, a także dodatki, takie jak: buty, paski, torebki itp. W pracowni mam duże lustro abyś mogła zobaczyć, jakie kolory i fasony Tobie służą lub nie i dlaczego. Dzielę rzeczy na trzy kategorie: TAK, NIE oraz do poprawek krawieckich. Rzeczy na NIE wkładamy do worka aby czym prędzej się ich pozbyć oraz omawiamy rzeczy do poprawek. Z pozostałych rzeczy skomponuję nowe zestawy, a następnie je sfotografuję abyś rano nie traciła czasu na zastanawianie się, w co mam się ubrać.

Po spotkaniu otrzymujesz listę rzeczy o które sukcesywnie należy uzupełniać swoją szafę. Ponadto będziesz miała głowę pełną uporządkowanej wiedzy na temat tego, jak podkreślać atuty swojej sylwetki i ukrywać jej niedoskonałości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądzie szafy przeczytaj TUTAJ ,  TUTAJ i TUTAJ 🙂

Cena: 650 zł / do 6 godzin. Każda kolejna godzina – 100 zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu przy ulicy Warszawskiej 4-5 I-piętro.  Cena usługi w odległych miastach u klienta w domu – do uzgodnienia.

Pozostała oferta

MASZ PYTANIA?

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy od bezpłatnej rozmowy

Zadzwoń do mnie a wspólnie ustalimy, która usługa jest dla Ciebie idealna.