fbpx

Przegląd szafy

Kinga-9342

Jeśli Twoja szafa pęka w szwach, a Ty wciąż nie masz w co się ubrać, to ta usługa jest dla Ciebie!

Celem przeglądu szafy jest pozostawienie w niej tylko tych rzeczy, które naprawdę pasują do Twojej sylwetki oraz stylu życia i skomponowanie z nich nowych zestawów. Po spotkaniu możesz być pewna, że poranki będą o wiele prostsze z gotowymi zestawami do wyboru.

Co zyskujesz?

  • dowiesz się w jakich kolorach i fasonach wyglądasz zjawiskowo;
  • zdobędziesz wiedzę o tym jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • dowiesz się jak łączyć w zestawy rzeczy, które już masz;
  • oszczędność czasu – masz gotowe zestawy, które podkreślą Twoją figurę i styl;
  • zdobędziesz listę rzeczy, których brakuje w Twojej szafie;
  • otrzymasz zdjęcia skomponowanych zestawów ubrań;
  • szczęśliwe poranki bez problemu w co się ubrać!
  • doskonałe samopoczucie i pewność, że świetnie wyglądasz;
  • Stylowy Poradnik, w którym opiszę idealne fasony dla Twojej sylwetki;


Jak przegląd szafy wygląda w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Umawiamy się na spotkanie przy kawie abym mogła poznać Twoje oczekiwania oraz dowiedzieć się co lubisz i czym się zajmujesz (jeśli nie masz czasu, możemy ustalić wszystkie szczegóły telefonicznie lub mailowo).

Następnie spotykamy się u mnie w Pracowni Stylu w Żaganiu we wcześniej umówionym terminie. Poproszę Cię o zabranie ze sobą walizki ( lub walizek 😉 ) wraz ze wszystkimi rzeczami  do analizy garderoby. Interesują mnie nie tylko odzież, w tym kurtki i płaszcze, a także dodatki, takie jak: buty, paski, torebki itp. W pracowni mam duże lustro abyś mogła zobaczyć, jakie kolory i fasony Tobie służą lub nie i dlaczego. Dzielę rzeczy na trzy kategorie: Tak, Nie oraz do poprawek krawieckich. Rzeczy na NIE wkładamy do worka aby czym prędzej się ich pozbyć oraz omawiamy rzeczy do poprawek. Z pozostałych rzeczy skomponuję nowe zestawy, a następnie je sfotografuję byś rano nie traciła czasu na zastanawianie się, w co mam się ubrać.

Po spotkaniu otrzymujesz listę rzeczy o które sukcesywnie należy uzupełniać swoją szafę. Ponadto będziesz miała głowę pełną wiedzy na temat tego, jak podkreślać atuty sylwetki i ukrywać niedoskonałości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądzie szafy przeczytaj TUTAJ ,  TUTAJ i TUTAJ 🙂

Cena: 550 zł / do 6 godzin. Każda kolejna godzina – 80 zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu przy ulicy Warszawskiej 4-5 I-piętro.  Cena usługi w odległych miastach u klienta w domu do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!

Przegląd szafy możemy zrealizować również on-line. Cały proces przeglądu garderoby odbywa się na platformie meetengowej Zoom, gdzie spotykamy się razem w celu uporządkowania garderoby.A wszystko po to, byś mogła poznać wytyczne do kupowania ubrań, dowiedzieć się czego w Twojej szafie brakuje oraz jak ją uzupełnić.
Przed spotkaniem wyślę Tobie wytyczne, jak się przygotować do przeglądu on-line, gdyż będę potrzebowała sporo informacji o Tobie oraz zdjęć przed przeglądem. Po przeglądzie szafy otrzymasz ode mnie w formie dokumentu PDF stylowy poradnik wraz z listą ubrań, niezbędnych do uzupełnienia garderoby. Cena przeglądu szafy on-line – 500zł

[contact-form-7 404 "Not Found"]