Oferta dla sklepów

Oferta dla sklepów

Szkolenia dla pracowników sklepów odzieżowych


Profesjonalne szkolenia dla pracowników sklepów odzieżowych

Chcesz, żeby Twoi pracownicy byli efektywniejsi i stali się nie tylko sprzedawcami, ale również stylistami? Chcesz skutecznie prowadzić biznes odzieżowy i mieć zadowolonych klientów, którzy wracają i dokonują kolejnych zakupów? Szkolenia dla sprzedawców są właśnie dla Ciebie i Twoich podopiecznych!

Co zyskujesz dzięki szkoleniom modowym?

  • wiedzę o doborze fasonów ubrań do różnych typów sylwetki,
  • umiejętność zwiększania wartości paragonu zakupowego,
  • zadowolonego klienta, który będzie wracał z przyjemnością,
  • wiedzę o budowaniu relacji z klientem,
  • umiejętność doboru koloru do urody klienta,
  • wzrost efektywności Twoich sprzedawców,
  • umiejętność łączenia proponowanych ubrań w stylowe zestawy,
  • odczuwanie większej pewności siebie podczas wykonywania pracy,
  • wiedzę dotyczącą doboru biżuterii i akcesoriów do kształtu twarzy, sylwetki oraz stylu życia.

Już po pierwszym kontakcie z klientem po szkoleniu z mody Twój sprzedawca będzie mógł osiągać lepsze rezultaty i czuć się znacznie pewniej. Co więcej, to właśnie dzięki nabytej wiedzy podczas kursów, sprzedawca w momencie, kiedy w sklepie pojawi się wymagający klient, który oczekuje profesjonalnego doradztwa w kwestii stylu, będzie w stanie pomóc mu w skuteczny sposób, bez zbędnego stresu.

Zatem zapisując się na kurs dla sprzedawców, dowiesz się, jak skutecznie prowadzić biznes odzieżowy i co zrobić, by klienci wracali oraz dokonywali kolejnych zakupów. Sukcesywna sprzedaż jest w zasięgu Twoich możliwości!

Szkolenia modowe dla pracowników salonów odzieżowych dedykowane są każdej osobie, która na co dzień pracuje w butiku – zarówno ekspedientce, jak i jego właścicielowi.

Warsztaty, powszechnie określane jako kursy modowe, ze stylistką są doskonałym rozwiązaniem – pomogą one w zrozumieniu, jak skutecznie i szybko ocenić proporcje sylwetki oraz zaproponować najlepsze fasony ubrań, biżuterii, a także dodatków (np. okularów). Szkolenia odzieżowe są przydatne zarówno z punktu widzenia zawodowego, jak i indywidualnego. Kursy te świetnie wspierają pracę w salonach optycznych oraz jubilerskich, dzięki zdobyciu wiedzy dotyczącej zasad doboru biżuterii i okularów do kształtu twarzy oraz typu urody.

Udział w szkoleniu dla marek modowych doprowadzi do polepszenia kompetencji w zakresie sztuki stylizacji personalnej – wzrost poziomu zadowolonych klientów ze współpracy – oraz zwiększenie sprzedaży, a także podniesienie stopnia profesjonalizmu w obsłudze klienta. Nie czekaj, skorzystaj ze szkoleń dla pracowników sklepów odzieżowych już teraz!

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!Administratorem Twoich danych osobowych jest KINGA BORKOWSKA OSOBISTA STYLISTKA, ul. Warszawska 4-5, 68-100 Żagań. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na ten temat w Polityce prywatności. Klikając „Wyślij” świadomie przekazujesz swoje dane i potwierdzasz zapoznanie się z powyższą informacją i Polityką prywatności.


Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!