Analiza stylu

Pamiętaj, że dla mnie najważniejsze są Twoje proporcje, nie rozmiar!

Analiza stylu polega na wzmocnieniu Twojej pewności siebie w wyborze ubrań.

Podczas spotkania znajdziemy mocne strony Twojej figury oraz określimy paletę barw, dzięki którym Twoja twarz nabierze blasku. Kolory i fasony dopasujemy zarówno do typu Twojej sylwetki, jak i prowadzonego przez Ciebie stylu życia. Znajdziemy także Twój wyróżnik stylu. Dzięki niemu z łatwością stworzysz stylowe zestawy ubrań, w których będziesz czuła się swobodnie i które wyrażą Ciebie.

Co zyskujesz?

Jak analiza stylu wygląda w praktyce?

Współpraca rozpoczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Podczas rozmowy chcę poznać Twoje oczekiwania oraz dowiedzieć się co lubisz i czym się zajmujesz. Ustalamy termin spotkania oraz otrzymujesz wytyczne przed analizą stylu.

Jeżeli mieszkasz w okolicach Żagania, proponuję spotkanie u mnie w Pracowni Stylu. Tu będziesz czuła się bezpiecznie i jednocześnie miała możliwość przymierzyć kilka zestawów ubrań. Dzięki temu zobaczysz, jak fason może wpływać na sylwetkę.

Jeśli nie możesz do mnie przyjechać, spotykamy się za pośrednictwem aplikacji Zoom. Przygotowujesz przed spotkaniem określone zdjęcia oraz odpowiedzi na przygotowane wcześniej pytania. Spotkanie trwa od 1,5 h do 2 godzin.

Po spotkaniu, będziesz miała głowę pełną uporządkowanej wiedzy o tym, jakie fasony i kolory są dla Ciebie najkorzystniejsze. Dowiesz się również, czy styl w którym aktualnie się poruszasz, jest dla Ciebie najkorzystniejszy oraz, co warto w nim zmienić. Aby nie obawiać się, że o czymś zapomnisz, otrzymasz również Stylowy Poradnik, w którym przekażę Ci wszystkie moje porady i wskazówki odnośnie Twojej sylwetki. Otrzymasz także listę idealnych fasonów a także dowiesz się czego unikać, aby Twoja sylwetka zawsze wyglądała świetnie.

Cena: 250zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu  przy ulicy Warszawskiej 4-5, I piętro, oraz konsultację on-line. Cena usługi w innych miastach – do uzgodnienia.

Pozostała oferta

MASZ PYTANIA?

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy od rozmowy

Zadzwoń do mnie a wspólnie ustalimy, która usługa jest dla Ciebie idealna.