fbpx

Analiza stylu

final-9403

Pamiętaj, że dla mnie najważniejsze są Twoje proporcje, nie rozmiar!

Analiza sylwetki polega na określeniu reprezentowanego przez Ciebie typu sylwetki. Podczas spotkania powiem Ci, jakie są słabe i mocne strony Twojej figury oraz określę paletę barw, dzięki którym Twoja twarz nabierze blasku. Kolory i fasony zostaną dopasowane zarówno do typu Twojej sylwetki, jak i prowadzonego przez Ciebie stylu życia. A wszystko po to, by Twoje ubrania mogły wyrazić Ciebie, byś czuła się w nich swobodnie, byś mogła odnaleźć swój styl!

Co zyskujesz?

  • dowiesz się w jakich kolorach i fasonach wyglądasz zjawiskowo;
  • dowiesz się jakie dodatki podkreślą atuty Twojej urody i sylwetki;
  • zdobędziesz wiedzę o tym, jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • Stylowy Poradnik, w którym opiszę jakie fasony są idealne dla Twojej sylwetki;

 

Jak Analiza Sylwetki wygląda w praktyce?

Początek naszej współpracy rozpoczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Umawiamy się na spotkanie przy kawie abym mogła poznać Twoje oczekiwania oraz dowiedzieć się co lubisz i czym się zajmujesz (jeśli nie masz czasu, możemy ustalić wszystkie szczegóły telefonicznie lub mailowo).

Jeżeli chcesz skorzystać tylko z analizy sylwetki, proponuję spotkanie u mnie w Pracowni Stylu, tam będziesz się czuła bezpiecznie i jednocześnie będziemy mogły przymierzyć kilka zestawów ubrań w celu pokazania jak fason może wpływać na sylwetkę.

Po spotkaniu będziesz miała głowę pełną wiedzy o tym, jakie fasony i kolory są dla Ciebie najkorzystniejsze. Aby się nie obawiać, że wszystkiego zapomnisz, otrzymasz również Stylowy Poradnik, w którym napiszę wszystkie moje wskazówki odnośnie Twojej sylwetki, otrzymasz listę fasonów idealnych oraz dowiesz się czego unikać aby sylwetka zawsze wyglądała świetnie.

Cena : 220zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu  przy ulicy Warszawskiej 4-5, I piętro.  Cena usługi w odległych miastach do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!
[contact-form-7 404 "Not Found"]