Pamiętaj, że dla mnie najważniejsze są Twoje proporcje, nie rozmiar!

Analiza stylu polega na wzmocnieniu pewności co do wybieranych przez Ciebie ubrań i ich kolorów.

Podczas spotkania znajdziemy mocne strony Twojej figury oraz określimy paletę barw, dzięki którym Twoja twarz nabierze blasku. Kolory i fasony zostaną dopasowane zarówno do typu Twojej sylwetki, jak i prowadzonego przez Ciebie stylu życia. Znajdziemy również Twój wyróżnik stylu, dzięki któremu z łatwością będziesz komponowała dla siebie stylowe zestawy ubrań! A wszystko po to, by Twoje ubrania mogły wyrazić Ciebie, abyś czuła się w nich swobodnie i mogła odnaleźć swój styl!

Co zyskujesz?

Jak Analiza Sylwetki wygląda w praktyce?

Nasza współpraca rozpoczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Podczas rozmowy chcę poznać Twoje oczekiwania oraz dowiedzieć się co lubisz i czym się zajmujesz. Ustalamy termin spotkania oraz otrzymujesz wytyczne przed analizą stylu.

Jeżeli mieszkasz w okolicach Żagania, proponuję spotkanie u mnie w Pracowni Stylu, tam będziesz się czuła bezpiecznie i jednocześnie będziemy mogły przymierzyć kilka zestawów ubrań w celu pokazania jak fason może wpływać na sylwetkę.

Jeśli nie możesz do mnie przyjechać, spotykamy się za pośrednictwem aplikacji Zoom – wtedy przygotowujesz przed spotkaniem określone zdjęcia oraz odpowiedzi na przygotowane wcześniej pytania. Spotkanie trwa od 1,5 h do 2 godzin.

Po spotkaniu będziesz miała głowę pełną uporządkowanej wiedzy o tym, jakie fasony i kolory są dla Ciebie najkorzystniejsze. Dowiesz się również, czy styl w którym aktualnie się poruszasz jest dla Ciebie najkorzystniejszy oraz wskazówki, co w nim warto zmienić. Aby nie obawiać się, że o czymś zapomnisz, otrzymasz również Stylowy Poradnik, w którym napiszę wszystkie moje wskazówki odnośnie Twojej sylwetki. Otrzymasz także listę idealnych fasonów oraz dowiesz się czego unikać aby Twoja sylwetka zawsze wyglądała świetnie.

Cena : 250zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu  przy ulicy Warszawskiej 4-5, I piętro oraz konsultację on-line.  Cena usługi w odległych miastach – do uzgodnienia.

Pozostała oferta

MASZ PYTANIA?

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy od bezpłatnej rozmowy

Zadzwoń do mnie a wspólnie ustalimy, która usługa jest dla Ciebie idealna.