Analiza stylu

final-9403

Pamiętaj, że dla mnie najważniejsze są Twoje proporcje, nie rozmiar!

Analiza sylwetki polega na określeniu reprezentowanego przez Ciebie typu sylwetki. Podczas spotkania powiem Ci, jakie są słabe i mocne strony Twojej figury oraz określę paletę barw, dzięki którym Twoja twarz nabierze blasku. Kolory i fasony zostaną dopasowane zarówno do typu Twojej sylwetki, jak i prowadzonego przez Ciebie stylu życia. A wszystko po to, by Twoje ubrania mogły wyrazić Ciebie, byś czuła się w nich swobodnie, byś mogła odnaleźć swój styl!

Co zyskujesz?

  • dowiesz się w jakich kolorach i fasonach wyglądasz zjawiskowo;
  • dowiesz się jakie dodatki podkreślą atuty Twojej urody i sylwetki;
  • zdobędziesz wiedzę o tym, jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • Stylowy Poradnik, w którym opiszę jakie fasony są idealne dla Twojej sylwetki;

 

Jak Analiza Sylwetki wygląda w praktyce?

Początek naszej współpracy rozpoczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Podczas rozmowy chcę poznać Twoje oczekiwania oraz dowiedzieć się co lubisz i czym się zajmujesz, ustalamy termin spotkania oraz otrzymujesz wytyczne przed analizą stylu.

Jeżeli mieszkasz w okolicach Żagania, proponuję spotkanie u mnie w Pracowni Stylu, tam będziesz się czuła bezpiecznie i jednocześnie będziemy mogły przymierzyć kilka zestawów ubrań w celu pokazania jak fason może wpływać na sylwetkę.

Jeśli nie możesz do mnie przyjechać, spotykamy się za pośrednictwem aplikacji Zoom – wtedy przygotowujesz przed spotkaniem określone zdjęcia oraz odpowiedzi na przygotowane wcześniej pytania. Spotkanie trwa od 1,5h do 2 godzin.

Po spotkaniu będziesz miała głowę pełną wiedzy o tym, jakie fasony i kolory są dla Ciebie najkorzystniejsze. Dowiesz się również, czy styl w którym aktualnie się poruszasz jest dla Ciebie najkorzystniejszy oraz wskazówki, co w nim warto zmienić. Aby się nie obawiać, że wszystkiego zapomnisz, otrzymasz również Stylowy Poradnik, w którym napiszę wszystkie moje wskazówki odnośnie Twojej sylwetki, otrzymasz listę fasonów idealnych oraz dowiesz się czego unikać aby sylwetka zawsze wyglądała świetnie.

Cena : 220zł

Cena obejmuje wizytę w Pracowni Stylu w Żaganiu  przy ulicy Warszawskiej 4-5, I piętro.  Cena usługi w odległych miastach do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!Administratorem Twoich danych osobowych jest KINGA BORKOWSKA OSOBISTA STYLISTKA, ul. Warszawska 4-5, 68-100 Żagań. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na ten temat w Polityce prywatności. Klikając „Wyślij” świadomie przekazujesz swoje dane i potwierdzasz zapoznanie się z powyższą informacją i Polityką prywatności.


Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!