Zakupy ze stylistką

Zdarza się, że wydajesz sporą sumę na zakupach, wracasz do domu i okazuje się, że wciąż nie masz co na siebie włożyć. Nowe ciuchy lądują na dnie szafy, bo wcale do Ciebie nie pasują?

A może nie wiesz w jakich fasonach Twoja sylwetka prezentuje się najlepiej? Nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu ofert i wyszukać dla siebie czegoś wyjątkowego? Jeżeli tak, to ta oferta stworzona jest dla Ciebie!

Co zyskujesz wybierając zakupy ze stylistką?

Jak zakupy ze stylistką wyglądają w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej analizą stylu lub przeglądem szafy. Jeśli jednak nie decydujesz się na wcześniejsze spotkanie ze mną, rozpoczynamy współpracę drogą mailową lub telefoniczną. Ustalamy Twoje oczekiwania oraz poznaję Twój styl życia i stylowe przyzwyczajenia.

Podczas zakupów określę typ Twojej sylwetki aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie i podkreślały atuty Twojej  figury. Określę również klimat kolorystyczny, w którym Twoja twarz nabierze blasku.

Przed wyruszeniem na wspólne zakupy ustalimy budżet jakim dysponujesz. Na zakupach interesować nas będą tylko gotowe zestawy oraz dodatki (torebki, obuwie, paski, biżuteria itp.).

Na zakupy wyruszamy najczęściej do Focus Parku w Zielonej Górze, lecz miejsce zakupów możesz także wybrać sama.

Cena: 890 zł / do 6 godzin. Każda dodatkowa godzina płatna 100zł/h

Pozostała oferta

MASZ PYTANIA?

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy od rozmowy

Zadzwoń do mnie a wspólnie ustalimy, która usługa jest dla Ciebie idealna.