Stylizacje i zakupy on-line

Chcesz skorzystać z porad stylistki, ale nadmiar obowiązków nie pozwala Ci na spotkanie w cztery oczy? Przed Tobą ważne wyjście, a Ty nie wiesz co na siebie włożyć?

To zakupy on-line są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Decydując się na zakupy internetowe ze stylistką, będziesz świadomie dobierała i kupowała ubrania, które możesz łączyć na wiele sposobów oraz w których Twoja sylwetka wygląda wyjątkowo korzystnie! Jedno spotkanie on-line wystarczy, żeby stworzyć kilka lub kilkanaście stylowych zestawów ubraniowych. Będę szczerym towarzyszem Twoich zakupów!

Porady osobistej stylistki on-line to świetna alternatywa dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na chodzenie po sklepach, a chciałyby zmienić swój wygląd. Porady on-line to również abonamenty dla stałych klientek, które cenią sobie moje wsparcie również po skorzystaniu z usług.

Jak stylizacja i zakupy on-line wyglądają w praktyce?

Początek współpracy odbywa się mailowo. Poproszę Cię o wysłanie mi paru zdjęć oraz odpowiedzi na kilka pytań, dzięki którym będę mogła zaplanować listę zakupów, a także odpowiednie dla Ciebie fasony, paletę kolorów i styl. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie przed zakupami z „Analizy Sylwetki on-line” podczas której wspólnie ustalimy mocne strony Twojej figury i ogólne oczekiwania modowe.

Po „Analizie Sylwetki on-line” otrzymasz Stylowy Poradnik z fasonami idealnymi dla Twojej figury i poradami, jak budować odpowiednie proporcje ubraniem. Dzięki poznaniu Ciebie oraz Twojego stylu życia mogę zaplanować zakupy skrojone na Twoje potrzeby po to, aby wspólnie wyruszyć w podróż po sklepach on-line.

Cały proces zakupowy odbywa się na platformie meetingowej Zoom, gdzie spotykamy się razem w celu dokonania zakupów. Podczas spotkania będziesz widziała mój pulpit i propozycje ubrań, które będę łączyła w zestawy oraz tworzyła z nich kolaże przy Twojej jednoczesnej akceptacji. Po zakupach otrzymasz ode mnie – w formie dokumentu PDF – podsumowanie wraz z linkami do wszystkich ubrań oraz dodatków wraz z propozycjami łączenia ich w stylowe zestawy! Co ważne, nie płacisz za ilość skomponowanych zestawów, lecz za moje doświadczenie i czas, który będziemy potrzebowały na zrealizowanie planu zakupowego (czas zakupów zależy od Twoich oczekiwań, decyzyjności oraz ilości niezbędnych elementów garderoby). Więcej o usługach on-line opowiadam TUTAJ

Analiza on-line – 250 zł  |  

Zakupy on-line 3 pakiety do wyboru:

1 Pakiet OKAZJONALNY który zawiera przygotowanie do zakupów, zakupy ZOOM ubrań i dodatków na jedną okazję plus podsumowanie zakupów w formie PDF – cena 300 zł

2 Pakiet BASIC – który zawiera przygotowanie do zakupów, zakupy ZOOM uzupełniające garderobę na sezon wraz z dodatkami, podsumowanie zakupów w formie PDF wraz z kolażami prezentującymi sposób łączenia wybranych ubrań – cena 450 zł

3 Pakiet PREMIUM – który zawiera ANALIZĘ STYLU,  przygotowanie do zakupów, zakupy ZOOM uzupełniające garderobę na sezon wraz z dodatkami, podsumowanie zakupów w formie PDF wraz z kolażami prezentującymi sposób łączenia wybranych ubrań – cena 700 zł

NOWA USŁUGA – abonament na konsultacje ze mną dla stałych Klientek! UWAGA – usługa dostępna tylko dla stałych Klientek!

Na czym to polega?
Podczas szukania ubrań w sieci (lub w sklepie w przymierzalni) przed podjęciem decyzji zakupowej, możesz skonsultować ze mną swoje wybory.

W ramach abonamentu możesz zrealizować do 3 konsultacji miesięcznie. Zakres konsultacji obejmuje:

Abonament nie obejmuje wyszukiwania ubrań dla Klientki.

Abonament 1 miesiąc – 100 zł

Abonament 3 miesiące – 270 zł

Abonament 6 miesięcy – 500 zł

Pozostała oferta

MASZ PYTANIA?

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy od bezpłatnej rozmowy

Zadzwoń do mnie a wspólnie ustalimy, która usługa jest dla Ciebie idealna.