Zakupy okazjonalne

zakupy-okazjonalne

Jeśli czeka Cię wyjątkowy dzień: randka, wesele przyjaciela, egzamin, rozmowa o pracę lub po prostu chcesz kupić sobie wystrzałowy zestaw na konkretną okazję, to ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Zakupy okazjonalne to czas na poszukiwanie zestawu dopasowanego nie tylko do Twojej sylwetki i charakteru ale również do okazji.

Co zyskujesz?

  • wiedzę w jakich kolorach i fasonach wyglądasz zjawiskowo;
  • wiedzę o tym jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • gotowy zestaw, który podkreśli Twoją figurę i styl;
  • oszczędność pieniędzy oraz pewność, że to co kupisz będzie Ci dobrze służyć;
  • doskonałe samopoczucie i pewność, że świetnie wyglądasz;

Jak zakupy okazjonalne wyglądają w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. W dniu zakupów, przy pysznej kawie ustalamy cel naszych zakupów, dowiaduję się czego oczekujesz, jaki efekt stylizacją chcesz osiągnąć.  W przymierzalni określę typ Twojej sylwetki aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie, podkreślały atuty sylwetki i ukrywały jej niedoskonałości. Określę również klimat kolorystyczny, w którym Twoja twarz nabierze blasku.

Przed wyruszeniem na wspólne zakupy, ustalamy budżet jakim dysponujesz. Na zakupach interesują mnie tylko gotowe zestawy oraz dodatki (torebki, obuwie, paski, biżuteria itp.).

Na zakupy wyruszamy najczęściej do Focus Parku w Zielonej Górze, lecz miejsce zakupów możesz wybrać sama.

Cena: 400 zł

Cena obejmuje działanie na terenie Żagania i okolic (w promieniu 50km w tym w Zielonej Górze). Cena usługi w odległych miastach do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!Administratorem Twoich danych osobowych jest KINGA BORKOWSKA OSOBISTA STYLISTKA, ul. Warszawska 4-5, 68-100 Żagań. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na ten temat w Polityce prywatności. Klikając „Wyślij” świadomie przekazujesz swoje dane i potwierdzasz zapoznanie się z powyższą informacją i Polityką prywatności.


Jak dobrać rajstopy do stylizacji

Dołącz do mojej subskrypcji i odbierz
darmowy poradnik

Ponadto co tydzień: inspiracje, wydarzenia, kursy
i wiele innych. Zapisz się już dziś!