Zakupy okazjonalne

Jeśli czeka Cię wyjątkowy dzień: randka, wesele przyjaciela, egzamin, rozmowa o pracę lub po prostu chcesz kupić sobie wystrzałowy zestaw na konkretną okazję, to ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Zakupy okazjonalne to czas na poszukiwanie zestawu dopasowanego nie tylko do Twojej sylwetki i charakteru ale również do okazji.                                                                            Co zyskujesz?

Jak zakupy okazjonalne wyglądają w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. W dniu zakupów, przy pysznej kawie ustalamy cel naszych zakupów, dowiaduję się czego oczekujesz, jaki efekt stylizacją chcesz osiągnąć.  W przymierzalni określę typ Twojej sylwetki aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie, podkreślały atuty sylwetki i ukrywały jej niedoskonałości. Określę również klimat kolorystyczny, w którym Twoja twarz nabierze blasku.

Przed wyruszeniem na wspólne zakupy, ustalamy budżet jakim dysponujesz. Na zakupach interesują mnie tylko gotowe zestawy oraz dodatki (torebki, obuwie, paski, biżuteria itp.).

Na zakupy wyruszamy najczęściej do Focus Parku w Zielonej Górze, lecz miejsce zakupów możesz wybrać sama.

Cena: 400 zł

Cena obejmuje działanie na terenie Żagania i okolic (w promieniu 50 km w tym w Zielonej Górze). Cena usługi w odległych miastach – do uzgodnienia.

Pozostała oferta

MASZ PYTANIA?

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznijmy od bezpłatnej rozmowy

Zadzwoń do mnie a wspólnie ustalimy, która usługa jest dla Ciebie idealna.