fbpx

Zakupy okazjonalne

zakupy-okazjonalne

Jeśli czeka Cię wyjątkowy dzień: randka, wesele przyjaciela, egzamin, rozmowa o pracę lub po prostu chcesz kupić sobie wystrzałowy zestaw na konkretną okazję, to ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Zakupy okazjonalne to czas na poszukiwanie zestawu dopasowanego nie tylko do Twojej sylwetki i charakteru ale również do okazji.

Co zyskujesz?

  • wiedzę w jakich kolorach i fasonach wyglądasz zjawiskowo;
  • wiedzę o tym jak budować idealne proporcje ubraniem;
  • gotowy zestaw, który podkreśli Twoją figurę i styl;
  • oszczędność pieniędzy oraz pewność, że to co kupisz będzie Ci dobrze służyć;
  • doskonałe samopoczucie i pewność, że świetnie wyglądasz;
  • Stylowy Poradnik, w którym opiszę jakie fasony powinnaś nosić a jakich unikać;

Jak zakupy okazjonalne wyglądają w praktyce?

Początek naszej współpracy zaczyna się najczęściej drogą mailową lub telefoniczną. Przy pysznej kawie ustalamy cel naszych zakupów, dowiaduję się czego oczekujesz, jaki efekt stylizacją chcesz osiągnąć.  Następnie określę typ Twojej sylwetki aby wybrane dla Ciebie ubrania były w idealnym fasonie, podkreślały atuty sylwetki i ukrywały jej niedoskonałości. Określę również paletę barw, w których Twoja twarz nabierze blasku.

Przed wyruszeniem na wspólne zakupy, ustalamy budżet jakim dysponujesz a ja robię rekonesans po sklepach, by zaoszczędzić Twój czas. Na zakupach interesują mnie tylko gotowe zestawy oraz dodatki (torebki, obuwie, paski, biżuteria itp.).

Na zakupy wyruszamy najczęściej do Focus Parku w Zielonej Górze, lecz miejsce zakupów możesz wybrać sama. Po zakupach dodatkowo otrzymasz Stylowy Poradnik z fasonami idealnymi dla Twojej sylwetki.

Cena: 350 zł

Cena obejmuje działanie na terenie Żagania i okolic (w promieniu 50km w tym w Zielonej Górze). Cena usługi w odległych miastach do uzgodnienia.

Zainteresowana usługą? Kliknij i umów się na spotkanie!
[contact-form-7 404 "Not Found"]